Nasze propozycje

OFERTA KONCERTOWA

AKTUALNE KONCERTY ZESPOŁU PIRAMIDY:

1. NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z POLSKICH FILMÓW I SERIALI

to najnowszy koncert zespołu Piramidy, który zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego. W tym koncercie powrócicie Państwo do najbardziej znanych i lubianych ballad, melodii i piosenek filmowych jak np.: „Prawo i pięść”, „Czarne chmury”, „Jan Serce”, „Noce i dnie”, „Stawka większa niż życie”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, a nawet do piosenek z sienkiewiczowskiej trylogii w reż. Jerzego Hoffmana – z filmów „Potop”, „Pan Wołodyjowski” czy „Ogniem i mieczem”. Nie zabraknie pieśni wesołych, które zaśpiewamy wspólnie oraz poważnych – choćby jak ta z legendarnej „Lawy” w reż. Tadeusza Konwickiego. Będzie dużo humoru, opowieści o znanych aktorach i anegdot, które przeniosą Państwa w świat polskiego filmu. To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat – zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i śmiesznych dialogów z publicznością. Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów.

2. DOPÓKI ZIEMIA KRĘCI SIĘ

zespół PIRAMIDY wykona wybór najlepszych, najbardziej znanych i lubianych utworów, które wykonywał na przestrzeni lat: będą stare dobre piosenki Włodzimierza Wysockiego i Bułata Okudżawy w tym legendarna „Modlitwa – Dopóki ziemia kręci się”, będą znane piosenki z polskich filmów jak choćby „Walc” z Nocy i Dni, „Nim wstanie dzień” z filmu Prawo i pięść, czy „Jan Serce”, będzie „Piosenka o młodym ułanie”, „Stawka większa niż życie”, „Miejcie nadzieję”, „Zero-siedem”, będą piosenki do słów Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego, a także wiele innych znanych i lubianych utworów, które wszyscy od wielu lat znamy i kochamy. Nie zabraknie także nowych, premierowych utworów zespołu. Takiego koncertu jeszcze nie było!! Wszystko to stworzy niepowtarzalny klimat, pełen dobrego humoru, świetnej muzyki i niebanalnej interakcji z publicznością.

3. KACZMARSKI / GINTROWSKI / OKUDŻAWA

W tym koncercie zabrzmią takie utwory Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego jak: Prosty człowiek, Syn marnotrawny, Powtórka z Odysei, Nadzieja śmiełowska, Pieśń o śnie czy Mury, ale nie zabraknie też mniej znanych utworów jak Tylko kołysanka, Modlitwa o szarfę i trunek czy Gdy tak siedzimy. Wszystkiego dopełnią pieśni legendarnego gruzińskiego barda Bułata Okudżawy, na pewno nie zabraknie takich utworów jak Modlitwa – Dopóki ziemia kręci się, Puszkin czy Piosenka o młodym ułanie. Będą także niespodzianki oraz anegdoty, które przeniosą Państwa w muzyczny świat wielkich Bardów.

4. MIEJCIE NADZIEJĘ – PIOSENKI NA LEPSZY CZAS

W tym koncercie zabrzmią autorskie utwory zespołu, najczęściej wykonywany jest solowo przez Piotra Kajetana Matczuka.

5. MICKIEWICZ – SŁOWACKI – NORWID

Piramidy pokazują Romantyków nie jako poetów, którzy są tylko wieszczami, symbolami, pomnikami. Poeci są przedstawieni w trakcie koncertu jako ludzie którzy potrafili pisać o miłości najpiękniej na świecie, o normalnym życiu, o tym co nas spotyka, zaskakuje i o tym wszystkim, co pozostało aktualne po dzień dzisiejszy. Jest czasem wesoło i humorystycznie, czasem nostalgicznie, czasem do wspólnego śpiewania z publicznością, czasem nawet wzruszająco. Ten koncert z pewnością spodoba się każdemu i na długo zostanie w pamięci. W koncercie  zabrzmi kilkanaście najbardziej znanych wierszy Polskiego Romantyzmu. jak np. „Romantyczność”, Testament Mój,  „Do M***”, „Sen”, „Przed wichrami i szronem”, „Dwa słowa”, „Nieznajomej – dalekiej”, „Stepy akermańskie”, „Pchła i rabin”, „Moja Piosnka” (Tęskno Mi Panie), „Ty mnie do pieśni pokornej nie wołaj”, „Rozmowa z piramidami” i wiele innych…